Aydınlık Avrupa

AYDINLIK'TA BUGÜN

Günün Karikatürü

01karikatur 22

Reklam

ukanalgif

 

 

abone12

 

Bilim ve Ütopya Haziran 2015

Bilimveutopya haziran sayisi 2015

 

Teori Haziran 2015 

Teori Haziran sayisi 2015   

 

Türk Kitap Dünyası

Sipariş için Resime Tıklayın

 logo87

Dünya

Arjantin Devlet Başkanı: BRİCS’e katılmalıyız

Arjantin Devlet Başkanı Cristina Fernandez de Kirchner, ülkesinin Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika’dan oluşan BRICS grubuna katılması için yeni yollar bulması gerektiğini söyledi.

arjantin devlet baskani bricse katilmaliyiz h76459 ae822

Arjantin Devlet Başkanı Cristina Fernandez de Kirchner, ülkesinin Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika’dan oluşan BRICS grubuna katılması için yeni yollar bulması gerektiğini söyledi. Kirchner, ekim aynın sonunda yapılacak devlet başkanlığı seçimlerinde aday olan Daniel Scioli’nin Jose C. Paz şehrinde düzenlediği mitingine eski Brezilya Devlet Başkanı Lula Da Silva ile katıldı.
Kirchner, Güney Amerika’da yeniden neoliberal politikaların tesis edilerek başarısızlığa, açlığa ve işsizliğe sürüklenmeye çalışıldığını ifade etti. Ülkede geçmişte yaşanan sosyal krize değinen Kirchner, eşi Nestor Kirchner’in 2003’te göreve gelmesiyle yaşanan tarihi dönüşümü hatırlattı. Kirchner, Latin Amerika’da entegrasyonun güçlendirilmesi ve ayrıca katılım için yeni yollar bulunup BRICS’in Arjantin’le BRICSA olması gerektiğini söyledi.

 

 

Visit the new site http://lbetting.co.uk/ for a ladbrokes review.